خدمات مشتریان 84223

 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی است. روز حرفه ای که هدف آن، کسب منافع برای کل سازمان است.

دپارتمان روابط عمومی بیمه معلم تلاش کرده است با استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی، برای پیشبرد اهداف سازمانی، حداکثر استفاده را از ظرفیت های موجود داشته باشد. و بی شک تلاش برای دستیابی به این مهم، جز با حمایت سهامداران و مدیریت شرکت میسر نیست تا این حوزه در برقراری ارتباط موثر و کارآمد بین درون و برون سازمان موفق تر عمل کند. و اینک در روز ارتباطات، روابط عمومی بیمه معلم مفتخر است عناوین دستاوردهای شرکت بیمه معلم را که طی سالها تلاش مستمر مدیران توانمند و شایسته بدست آمده است، اعلام نماید.

روابط عمومی بیمه معلم گزارش میدهد،،،

استقبال پر شور از  علی کریمی و مهدی رحمتی

کوتاه با مصطفی آخوندزاده ، مدیر توانمندی که توانست با کسب رتبه اول در لیست برترین های شعب بیمه معلم قرار گیرد: // شعبه کرمان//

راز موفقیت
با تکیه بر نقاط قوت و ایمان راسخ به موفقیت و جستجوی راهکارهای جدید در جذب پرتفوی کم ریسک این مهم محقق گردید.

میزان فروش
نسبت به سال قبل 45 درصد رشد داشته ایم.

تمایز بیمه معلم با شرکتهای دیگر بیمه ای
شرکت بیمه معلم فوق العاده کنشگراست، نه واکنش گرا. حساسیت های بیمه گذران را می شناسد و به بازخوردهایی که از جانب مشتری دریافت می کند گوش می سپارد.

کارکردن در بیمه معلم
برای کار کردن در بیمه معلم بايد كسي باشيد كه تا به حال نبوده ايد

علت ماندگاری شما بعد از 2 سال در شرکت
ساختار سیستماتیک/ بهره مندی از منابع انسانی توانمند و متخصص

تصور شما از کسب رتبه
سال قبل هم اول شدیم، شیوه ها و روشهای خود را با شرایط متغیر بازار همسو کرده و تمام تمرکزمان را بر اول ماندن به کار بستیم

پیام به شعب دیگر
جذب نمایندگان جوان و پویا جهت حضور در بازارهای کم ریسک

کوتاه با مهدی خرم دستجردی ، نماینده ارزشمندی که توانست با کسب رتبه اول در لیست برترین های شبکه فروش بیمه معلم قرار گیرد // کد 2026 // اهواز

راز موفقیت

راز موفقیت من جذب نیروی انسانی کارآمد و ماهر و سرمایه گذاری بر روی کارکنانم می باشد.

میزان فروش

این نمایندگی نسبت به دوره قبل 209 درصد افزایش فروش داشته است.

تکنیک های بازاریابی

این نمایندگی دارای اتاق فکر منسجم و باتجربه ایست که در ابتدای هر سال بازار هدف کلان خود را شناسایی و اولویت بندی و سپس با تقسیم وظایف در تمامی رشته های بیمه ای و بودجه بندی در آن رشته سال جدید را آغاز می کنیم. اولویت اصلی ما بیمه عمر و سرمایه گذاری می باشد و لذا تمرکز ویژه ای بر این مهم داریم.

تمایز بیمه معلم با شرکتهای دیگر بیمه ای

برند بیمه معلم بدلیل داشتن اسم خاص  در ذهن مشتری حک می گردد و این فرصتی است تا بتوان با یک برنامه ریزی نام خود را در ذهن ماندگار نمود.در نمایندگی اینجانب خدماتی که از نظر شرکتهای بیمه آرزوست، انجام می شود و این علت ماندگاری ما در ذهن مشتریست.

بیمه معلم در یک جمله

دو صد گفته چو نیم کردار نیست. بنظر من بیمه معلمی ها کمتر قول می دهند و بیشتر عمل می کنند.

علت ماندگاری شما بعد از 8 سال در شرکت بیمه معلم

علت ماندگاری من در بیمه معلم بدلیل هدف گذاری بلند مدت است.چند سالیست که هدفمند در حال پیشروی هستیم و امیدوارم شاهد رشد و ارتقا در این شرکت بصورت مستمر باشیم.

آیا تصور می کردید رتبه اول را کسب کنید

به دنبال جایگاه و رتبه نیستم و همیشه به همکاران خود گفته ام که اگر موفقیتی بدست آمده مربوط به تلاش گذشته بوده و اگر دلخوش به این جایگاه باشیم به نقطه بعدی نخواهیم رسید و جایگاه فعلی نیز از دست خواهد رفت.هنر آن است که بتوانیم جایگاه بدست آمده را حفظ نماییم.نقطه پایان برای من و همکارانم بی معنی می باشد.

به گزارش روابط عمومی بیمه معلم در این گردهمایی مدیران بیمه معلم با مرور اقدامات گذشته و برنامه ریزی برای آینده شرکت، در بلندترین استان کشور عهد بستند که همه تلاش خود را برای بهبود روز افزون به کار گیرند. 

 آنچه در این اجلاس گذشت...

از ۵ شعبه برتر در هجدهمین اجلاس سراسری مدیران بیمه معلم تقدیر شد.

     رتبه اول شعبه کرمان | مصطفی آخوندزاده

      رتبه دوم شعبه اهواز | پریسا ملکی

      رتبه سوم شعبه بندرعباس | عبدالرضا نادری پور

      رتبه چهارم شعبه رشت | ولی الله نمایشی

      رتبه پنجم شعبه یاسوج | مهدی پایدار

برترین نمایندگان سال ۹۶ انتخاب شدند

لحظه های باهم بودن بزرگترین ثروت همه ماست...

سال 96 با تمام فراز و نشیب هایش به پایان رسید و رویداد هایش را نزد تک تک ما به یادگار گذاشت.

بیمه معلم با تمام چالش ها توانست ضمن  اجرای کامل تعهدات بیمه ای و خدمت رسانی شایسته به هموطنان اتفاقات خوبی را چون:

عبور پرتفوی شرکت از مرز 1000 میلیارد و پیوستن بیمه معلم به باشگاه  هزار میلیاردی ها ، قرار گرفتن در لیست 100 شرکت برتر کشور  و کسب عنوان برترین شرکت در برنامه ریزی استرتژیک از بین 27 شرکت هلدینگ صندوق ذخیره فرهنگیان ، در تقویم صنعت بیمه ثبت نماید که این دستاورد ها جز با  همت و اراده راسخ همکاران شایسته ای چون شما میسر نمی شد.

اینجانب ضمن عرض تبریک سال نو، در پرتو عنایات بیکران خداوندی عزت و کامیابی شما را آرزومندم.

و در انتها سیاست شرکت بیمه معلم را در سال 1397 "ارتقا فرهنگ مشتری مداری در مسیر تحقق سند استراتژیک لازم الاجرا اعلام مینمایم".

محمدابراهیم تحسیری

لحظه های خوب با هم بودن بزرگترین ثروت همه ی ماست

لحظه هایی ارزشمند، دارایی هایی بی جایگزین ...

بیمه معلم در کنار شماست تا قدر این لحظه ها را بدانید ...

تا نگران چیزهایی که جایگزین دارند نباشید ...

نوروز مبارک

آماده باش شعب سراسر کشور بیمه معلم در ایام نوروز

شرکت بیمه معلم امسال هم در لیست 100 شرکت برتر کشور قرار گرفت.  سودآوری، فروش و بهره وری از جمله شاخص های رتبه بندی و قرار گرفتن بیمه معلم در لیست 100 شرکت برتر بود.

خانواده بزرگ فرهنگیان از سهامداران بیمه معلم هستند و بیمه معلم با توجه به حضور خانواده های بیشمار در دایره سهامداری خود و همچنین بهره مندی تمامی خانواده ها از طرح های این شرکت ، بیمه نامه هایی در راستای رفاه خانواده به بازار عرضه می کند. امسال نیز برای نوروز بخاطر حفظ ارامش مسافران كشور طرح جامع بيمه گردشگري را طراحي  و به بازار عرضه کرده است.

دراین طرح علاوه بر بيمه منازل مسكوني مسافران، بيمه فوت و نقص عضو سرپرست خانواده و أفراد تحت تكفل را نیز تحت پوشش قرار داده است.