خدمات مشتریان 84223

لحظه های خوب با هم بودن بزرگترین ثروت همه ی ماست

لحظه هایی ارزشمند، دارایی هایی بی جایگزین ...

بیمه معلم در کنار شماست تا قدر این لحظه ها را بدانید ...

تا نگران چیزهایی که جایگزین دارند نباشید ...

نوروز مبارک

آماده باش شعب سراسر کشور بیمه معلم در ایام نوروز

شرکت بیمه معلم امسال هم در لیست 100 شرکت برتر کشور قرار گرفت.  سودآوری، فروش و بهره وری از جمله شاخص های رتبه بندی و قرار گرفتن بیمه معلم در لیست 100 شرکت برتر بود.

خانواده بزرگ فرهنگیان از سهامداران بیمه معلم هستند و بیمه معلم با توجه به حضور خانواده های بیشمار در دایره سهامداری خود و همچنین بهره مندی تمامی خانواده ها از طرح های این شرکت ، بیمه نامه هایی در راستای رفاه خانواده به بازار عرضه می کند. امسال نیز برای نوروز بخاطر حفظ ارامش مسافران كشور طرح جامع بيمه گردشگري را طراحي  و به بازار عرضه کرده است.

دراین طرح علاوه بر بيمه منازل مسكوني مسافران، بيمه فوت و نقص عضو سرپرست خانواده و أفراد تحت تكفل را نیز تحت پوشش قرار داده است.

روزانه حدود 45 میلیارد دلار کالا در دریاها و اقیانوس ها جا به جا می شود درحالیکه صنعت بیمه کشور سهم بسیار ناچیزی از این بخش را در اختیار دارد. در ایران تنها نزدیک دو درصد سهم پورتفوی صنعت بیمه متعلق به بیمه های باربری است. محمد حبیبی مدیر بیمه باربری، کشتی و هواپیما بیمه معلم در گفت و گو با ماهنامه پیام دریا ضمن بیان این مطلب یادآور شد: حدود 90 درصد از این ارقام مربوط به بیمه های باربری وارداتی است زیرا بیمه های باربری وارداتی اجباری است و طبق قانون باید توسط یک شرکت بیمه داخلی این کار صورت گیرد اما متاسفانه در زمینه صادرات به این موضوع توجهی نمی شود.متن این گفت و گو از نظرتان می گذرد:

اگر به آمار مشارکت زنان در امور اجرایی، سیاسی و اقتصادی دو سه دهه اخیر توجه کنیم از روند صعودی مدیریت زنان آگاه می شویم. همانطور که می دانیم بیمه یکی از صنایع کلیدی و پشتیبان هر کشور است. که ریسکهای سنگین مانند نفت و انرژی، هواپیما، بدنه های شناور و... را در بر می گیرد و از ارکان مهم پوششی هر جامعه است. یک صنعت بیمه قوی می تواند حامی قدرتمند صنایع کلیدی کشور باشد. اینجانب در طول مدت ۲۲ سالی که در صنعت بیمه شاغل بوده ام شاهد عینی حضور پررنگ زنان در این رشته بوده ام.

در حضور وزیر صنعت و معدن وتجارت اعلام شد.

روابط عمومی بیمه معلم گزارش می دهد

 • جایگاه بیمه معلم در IMI – 100
 • در حضور وزیر صنعت و معدن اعلام شد
 • شرکت بیمه معلم در لیست 100 شرکت برتر قرار گرفت
 • براساس ۳۲ شاخص رتبه بندی شد.
 • سودآوری، فروش و بهره وری از جمله شاخص های رتبه بندی و قرار گرفتن بیمه معلم در لیست 100 شرکت برتر می باشد.
 • ساختار مالی و اطلاعات شفاف در صورتهای مالی حسابرسی شده، بیمه معلم را در لیست صد شرکت برتر قرار داد.
 • رتبه بندی IMI – 100  /  همایش شرکت های برتر ایران

  ۲۹بهمن ۱۳۹۶ -مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما

ارتقا مهارت های ارتباطی در شرکت بیمه معلم طی گفتگو با علی اکبر صداقتی مدیر منابع انسانی بیمه معلم مطرح شد.

یکی از مهم ترین برنامه های پیش روی مدیریت منابع انسانی بیمه معلم، شناسایی و پرورش استعدادهای انسانی می باشد. در همین راستا برنامه ویژه ای برای این امر در نظر گرفته شده است که برگزاری دوره "مهارت های ارتباطی با رویکرد دیسک" اولین گام در راستای آموزش و پرورش همکاران است و هدف از آن، شناسائی الگوهای رفتاری افراد، نحوه برخورد و رفع نقاط ضعف می باشد.

گفتنی است شناسایی استعدادهای انسانی با برگزاری دوره DISC با رضایت حداکثری کارکنان بیمه معلم مواجه شد و فاز تکمیلی الگوهای رفتاری در جهت ارتقا سطح فنی نیز انجام خواهد شد.

با افتخار اعلام میکنیم

با رهبری سازمانی محمد ابراهیم تحسیری پرتفوی بیمه معلم از مرز هزار میلیارد تومان عبور کرد

این بار بیمه معلم پیامی فراتر از جنس تبلیغات به مخاطب می دهد...

 • کمپین بزرگ تبلیغاتی بیمه معلم آغاز شد...
 • استفاده از ٣ ابزار رسانه ای؛ تلویزیون ، بیلبوردهای بین شهری و جاده ای ، شبکه های اجتماعی
 • این بار بیمه معلم پیامی فراتر از جنس تبلیغات به مخاطب می دهد
 • "کانسپت طراحی شده برای کمپین سال 96 بیمه معلم، تمرکز بر ارزش های خانواده را به همراه دارد "
 • اشاره به لحظات تکرار نشدنی زندگی با شعار  "در کنار شما هستیم اما... بعضی چیزها بیمه نمی شوند"   
 • هدف کلی کمپین: بیمه معلم بعنوان یک برند معتبر از طریق این کمپین با مخاطب ارتباط می گیرد و به او القا می کند که بیمه معلم دغدغه های مادی وی را رفع میکند و مخاطب باید صرفا دغدغه موارد با ارزش زندگی را داشته باشد.

روابط عمومی بیمه معلم
زمستان 1396

مسیر حمل‌ونقل دریایی بیش از 90 درصد سهم کل جابه‌جایی تجارت بین‌الملل را یدک می‌کشد. کشتی‌هایی که در سیستم حمل‌ونقل دریایی مورداستفاده قرار می‌گیرند همگی باید تحت پوشش بیمه معتبری باشند تا بتوانند در بنادر دنیا رفت‌وآمد داشته باشند. محدود كردن شركت‌هاي كشتيراني در استفاده از امکانات بین‌المللی طبعا منجر به محدود شدن اقتصاد آن كشور خواهد شد چراکه تجارت با محدوديت مواجه مي‌شود. اهميت حضور بيمه در صنعت حمل‌ونقل آشكار است. مي‌توان به دوران سخت تحريم رجوع کرد كه دولت‌های غربی برای مبارزه با ایران، ابزار تحریم صنعت بيمه را به کار بردند. در میزگرد حاضر که با حضور کارشناسانی مانند کاپیتان محمدرضا بنایی مدیرعامل شرکت افرا مارین کیش، محمدجواد محمديان امامي صاحب‌نظر حوزه بیمه، محمد حبیبی و حمید علیجانی از کارشناسان صنعت بیمه برگزار شد، شکاف‌های موجود در مسیر هم‌افزایی صنعت حمل‌ونقل دریایی و بیمه مورد بررسی قرار گرفت. عدم شناخت کافی بیمه‌گر از فعالیت منحصر و مرتبط با دریا، کیفیت پایین ارائه خدمات و درخواست اطلاعاتی بیش از مقدار نیاز از مشتریان چالش‌هایی است که به آن اشاره شد. آنچه در پی می‌آید مشروح این میزگرد است که با هم می‌خوانیم.

شرکت بیمه معلم بر اساس سند راهبردی تدوین شده، مصمم است تا پایان سال ۱۴۰۰ در بین پنج شرکت برتر صنعت بیمه قرار گیرد. که این مهم با مدیریت ریسک، موفقیت در فضای کسب و کار، برنامه‌ریزی، اصول و قواعد حرفه‌ای قابل دستیابی است.

این شرکت قصد دارد با جلب رضایت مشتری، سودآوری و توانگری مالی، برتری خود را در بین شرکت‌های بیمه به اثبات رساند.