خدمات مشتریان 84223

خبر

بازگشت
۲۲خرداد

گزارش مشروح حادثه تروریستی که منجر به شهادت همکار خوبمان شهید حسین بنی اردلان شد را در ادامه بخوانید…

خلاصه خبر :

صنعت بیمه سوگوار شد

 

 

بامداد چهارشنبه ۱۷ خرداد ماه بود که نام پایتحت ایران در صدر اخبار خبرگزاری های مختلف دنیا قرار گرفت و افرادی مسلح با ورود به ساختمان اداری مجلس شورای اسلامی در میدان بهارستان تهران در تروری کور به هر که رسیدند شلیک کردند. این قائله با گذشت چند ساعت و با ورود تیم های حفاظتی، نظامی و امنیتی پایان یافت اما دستاورد آن ریخته شدن خون افرادی بی گناه بود.


عمق فاجعه و شدت این جنایت به حدی بود که رهبران و روسای جمهور کشورهای مختلف ضمن ابراز همدردی با مردم ایران و تسلیت به دولت و بازماندگان حادثه، این جنایت علیه بشریت را محکوم کردند.


علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی که خود در روز حادثه در صحن مجلس حضور داشت این اقدام جنایتکارانه را محکوم و نتیجه آن را شکست عنوان کرد.


شهید حسین بنی اردلان یکی از ۱۷ شهید حادثه تروریستی تهران بود. بنی اردلان مدیر شعبه بجنورد بیمه معلم در خراسان شمالی، فرهنگی بازنشسته و دبیر هیات اجرایی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا که برای پیگیری امور اداری و رسیدگی به امور اعتراض برخی نامزدهای شورای شهر به دفتر علی قربانی نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی مراجعه کرده بود، هدف گلوله مستقیم داعشیان قرار گرفت.


پیام های تسلیت متعددی از سوی مقامات و شخصیت ها، همکاران و هم صنفان شهید بنی اردلان از گوشه گوشه ایران دریافت شد، استاندار، نماینده ولی فقیه، نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری در پیامی این حادثه بزرگ و شهادت بنی اردلان را به ملت تسلیت گفتند.
محمدابراهیم تحسیری مدیرعامل بیمه معلم، شهادت ایشان را به محضر حضرت بقیه الله و ملت بزرگ ایران تبریک و تسلیت گفت. و یادش را گرامی داشت و در همان روز اول از نامگذاری ساختمان جدید بیمه معلم به نام شهید حسین بنی اردلان خبر داد تا یادش همواره باقی باشد.


و پیکر پاکش برای تشییع به زادگاهش شهر بجنورد مرکز استان خراسان شمالی منتقل شد.

مردم شهر به استقبالش رفتند و شکوه و اخلاص را به نمایش گذاشتند، همه آمده بودند از هر سلیقه ای و از هر سنی  
مدیرعامل بیمه معلم با هییت همراه به نمایندگی از خانواده بزرگ بیمه معلم  در این مراسم حضور یافت. و

 

همچنین مصطفی کواکبیان نماینده مجلس شورای اسلامی و رئیس حزب مردم سالاری، قربانی نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید خراسان شمالی و حاتمی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی دیگر شخصیت هایی بودند که در این مراسم حضور داشتند.

 

و در ادامه….

مدیر عامل بیمه معلم در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی تسلیت خود را به  همکاران فرهنگی در استان رساند و با آنان ابراز همدردی کرد. محمد ابراهیم تحسیری در این نشست با تبیین اخلاق مداری، معرفت، کارآیی و حسن رفتار شهید حسین بنی اردلان از سابقه چند ساله همکاری با وی یاد کرد و گفت : ایشان یکی از مدیران بسیار موفق بیمه معلم بود و زمانی که خبر شهادت ایشان را شنیدم بسیار متاثر شدم  و از وی به عنوان یکی از مدیران کارآمد و متعهد نام برد که همواره به فکر اعتلای بیمه معلم بود.

 

مدیرعامل بیمه معلم همچنین با حضور در منزل شهید حسین بنی اردلان از همسر، فرزندان و پدر این شهید بزرگوار دلجویی کرد.
 محمد ابراهیم تحسیری در این دیدار ضمن همدردی با خانواده شهید بنی اردلان او را فردی  لایق و با تجربه عنوان کرد. همسر و فرزند شهید بنی اردلان نیز ضمن تمجید و تشکر از مدیرعامل بیمه معلم، حضور ایشان را موجب دلگرمی بازماندگان دانستند.

 

این دیدار سراسر احساس بود و همه از شخصیت و رفتار حسین بنی اردلان می گفتند . همه بودند و دلشان غمی بزرگ را تحمل می کرد…


 مدیر عامل بیمه معلم در ادامه سفر یک روزه خود به خراسان شمالی در جمع نمایندگان بیمه معلم در استان تصریح کرد: شهید حسین بنی اردلان به اهداف خود رسید اما نکته مهم ادامه راه توسعه ای است که این شهید بنا نهاد و از برکات پیگیری آن، ماندگاری نام بنی اردلان است.

 

در غم از دست دادن همکار عزیزمان هنوز هم سوگواریم