خدمات مشتریان 84223

خبر

بازگشت
۲۰بهمن

نرم افزار سامانه کنترل داخلی بیمه معلم راه اندازی شد

برای اولین بار در صنعت بیمه کشور

خلاصه خبر :

همزمان با راه اندازی این نرم افزار، کل سازمان به صورت لحظه ای نظارت می شود

نایب رئیس هیات مدیره و رئیس کمیته حسابرسی شرکت بیمه معلم از راه اندازی نرم افزاری برای کنترل داخلی و نظارت سیستمی بر عملکرد شرکت خبر داد.
به گزارش شما نیوز، عصر اعتبار، ایبنا، دنیای اقتصاد، اخبار بیمه گران و نشریه صندوق ذخیره فرهنگیان ( هم افزا) غلامرضا حیدری کرد زنگنه در گفت و گو با واحد رسانه روابط عمومی بیمه معلم در تشریح علل راه اندازی این نرم افزار گفت: ما باید قبل از این که حسابرسی خارجی در شرکت انجام شود، خودمان را برای پاسخگویی آماده کنیم، بر همین اساس سیستم کنترل داخلی را راه اندازی کردیم.
وی ادامه داد: این سیستم به صورت آنلاین از واحدهای ستادی، شعب و نمایندگی ها گزارش تهیه می کند و نقاط قوت و ضعف آنها را نشان می دهد.
کرد زنگنه با بیان این که همزمان با راه اندازی این نرم افزار، کل سازمان به صورت لحظه ای نظارت می شود، ادامه داد: ما در هر زمان نیاز داریم بدانیم کدام شعبه یا نماینده در چه بخشی درست یا غلط کار می کند که این نرم افزاد چنین امکانی را به ما خواهد داد.
رئیس کمیته حسابرسی شرکت بیمه معلم با تاکید بر این که نرم افزار کنترل داخلی بیمه معلم، سیستمی منظم و بی نظیر در صنعت بیمه کشور است، گفت: قول می دهم با شروع به کار و پیدا شدن اثر مثبت آن، همه شرکت های بیمه مشتری آن بشوند.
کرد زنگنه در ادامه با بیان این که بیمه معلم به سمت شفاف سازی حسابها رفته است، ادامه داد: تا چند سال پیش، بیمه معلم بدهکاران زیادی داشت، اما امروز تکلیف همه آنها مشخص و موضوع حسابرسی جدی گرفته شده است. بندهای مهمی که در گزارش های حسابرسی چند سال شرکت بود، دیگر برطرف شده است.
نایب رئیس هیات مدیره شرکت بیمه معلم با بیان این که سیستم کنترل داخلی، اعمال سلیقه های فردی را در شرکت کم می کند و جلوی اعمال نظرات شخصی را می گیرد، ادامه داد: افزایش بازدهی، کارایی و بهره وری بیمه معلم به اثبات رسیده و من مطمئنم بیمه معلم جزو پنج شرکت برتر بیمه های کشور خواهد بود.