خدمات مشتریان 84223

خبر

بازگشت
۲۶تیر

مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت بیمه معلم برگزار شد

خلاصه خبر :

امروز دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت بیمه معلم با حضور ۱۰۰ درصدی صاحبان سهام در دفتر مرکزی این شرکت برگزار شد

پرتفوی بیمه معلم ۲۷ درصد رشد کرد

عملکرد و زحمات یکساله مدیران و کارکنان شرکت بیمه معلم توسط مدیر عامل محترم جناب آقای محمدابراهیم تحسیری به سمع و نظر اعضای هیات مدیره و سهامداران رسید.

به گزارش روابط عمومی بیمه معلم و به نقل از دنیای اقتصاد، شمانیوز، ایبنا، عصر اعبتار، کوتاه آنلاین و خبر فارسی مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بیمه معلم روز دوشنبه ۲۶ تیرماه امسال با حضور ۱۰۰ درصدی صاحبان سهام در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی شرکت برگزار شد و صورت های مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ به تصویب رسید.

مجمع عمومی عادی به ریاست امیر انباردار برگزار شد و حسن محمودی و احمد شهبازبیگی به عنوان ناظران و محمدرضا مرادی به عنوان دبیر مجمع، وی را در برگزاری جلسه همراهی کردند.

گزارش عملکرد هیات مدیره به مجمع عمومی صاحبان سهام از طرف محمدابراهیم تحسیری عضو هیات مدیره و مدیر عامل شرکت قرائت شد و به سوالات سهامداران حاضر در جلسه پاسخ داده شد.
سود
شرکت بیمه معلم، در سال مالی ۱۳۹۵ موفق شد به رویه افزایش سودآوری ادامه دهد و با وجود اعمال ضوابط جدید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران درخصوص نحوه محاسبه ذخایر و افزایش این ذخایر، توانست به سود مناسب ۳۵۵ میلیارد ریالی دست یابد.

رشد حق بیمه
این شرکت در سال مالی ۱۳۹۵توانست، حق بیمه ای معادل ۹,۴۰۳ میلیارد ریال را تولید کند که نسبت به سال گذشته، رشد قابل توجه ۲۷ درصد داشته است. این در حالی است که رشد حق بیمه صنعت در این سال، ۲۲ درصد بوده است.

درعین حال درآمد غیر عملیاتی بیمه معلم در سال مالی ۱۳۹۵ نسبت به دوره مشابه سال قبل ۶۹ درصد رشد کرده است.

 

جهت مشاهده ترازنامه و صورت سود و زیان به لینک زیر مراجعه فرمایید :

%d9%85%d8%ac%d9%85%d8%b9