خدمات مشتریان 84223

به گزارش روابط عمومی بیمه معلم مجمع عمومی عادی سالانه بيمه معلم با حضور 99/38 درصدی صاحبان سهام پنج شنبه ٢٨ تيرماه ٩٧ برگزار شد
و صورت های مالی منتهی به ٢٩ اسفند ٩٦ به تصويب رسيد.

همچنين دقايقی پس از  مجمع عموميی عادی ، مجمع عمومی فوق العاده با دستور جلسه اصلاح اساسنامه برگزار شد.

بیست و پنجمین همایش ملی بیمه و توسعه

صنعت بیمه، نوآوری و فناوری اطلاعات

زمان 1397/09/13

شرکت بیمه معلم، به‌منظور بزرگداشت هشتصدمین زادروز مولانا؛عارف، شاعر و فیلسوف ایرانی که مزارش در قونیه ترکیه قراردارد، تندیس این شاعر را به آرامگاه وی تقدیم می‌کند. به گزارش روابط ‌عمومی بیمه معلم، متولی برگزاری بزرگداشت مولانا از طرف کشور ایران انجمن مولاناشناسی ایرانی مستقر در قونیه است و بیمه معلم با حمایت از دوچرخه‌سواران ایرانی ارسال تندیس به قونیه توسط رکاب زنان را برعهده گرفته است که این تندیس در آرامگاه وی به مناسبت هشتصدمین زادروز مولانا جاگذاری می‌شود.

با خرسندی اعلام می کنیم...

توانگری مالی، سابقه مناسب پرداخت خسارت، داشتن نیروی انسانی توانمند و ظرفیت های لازم برای صدور بیمه نامه و پرداخت خسارت از جمله موارد احراز موفقیت برای دریافت این مجوز بوده است.
سیاوش کمندی مدیر توانمند اتومبیل بیمه معلم ضمن اعلام این خبر، همکاران تحت نظارت خود را به تلاش مضاعف تشویق و ترغیب کرد.

مدیر بیمه های اتومبیل بیمه معلم به شعب سراسر کشور متذکر شد از هر طریق ممکن با بیمه گذاران ارتباط برقرار نمایند زیرا که در زمان خسارت چنانچه ارزش روز خودرو از ارزش سرمایه بیمه نامه کمتر باشد، به ناچار باید ماده  10 قانون بیمه را اعمال نمود که منجر به ضرر و زیان بیمه گذار خواهد شد.

اطلاعیه بیمه‌گذاران بیمه‌نامه‌های بدنه شرکت بیمه معلم
 با توجه به افزایش سرمایه خودروها، ضروری‌ست بیمه‌گذاران محترم بیمه‌نامه‌های بدنه نسبت به افزایش سرمایه اقدام فرمایند.
بدیهی است، عدم افزایش سرمایه منجر به اعمال ماده 10 در زمان خسارت خواهد شد.

 

دعوت دوست‌داشتنیِ مهدی رحمتی از مردم ایران

بخاطر دست وپای پسرم دوران سختی را گذراندیم

مهدی رحمتی محافظ دروازه سلامت
مهدی رحمتی کنار کودکان ایران

 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی است. روز حرفه ای که هدف آن، کسب منافع برای کل سازمان است.

دپارتمان روابط عمومی بیمه معلم تلاش کرده است با استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی، برای پیشبرد اهداف سازمانی، حداکثر استفاده را از ظرفیت های موجود داشته باشد. و بی شک تلاش برای دستیابی به این مهم، جز با حمایت سهامداران و مدیریت شرکت میسر نیست تا این حوزه در برقراری ارتباط موثر و کارآمد بین درون و برون سازمان موفق تر عمل کند. و اینک در روز ارتباطات، روابط عمومی بیمه معلم مفتخر است عناوین دستاوردهای شرکت بیمه معلم را که طی سالها تلاش مستمر مدیران توانمند و شایسته بدست آمده است، اعلام نماید.

روابط عمومی بیمه معلم گزارش میدهد،،،

استقبال پر شور از  علی کریمی و مهدی رحمتی

کوتاه با مصطفی آخوندزاده ، مدیر توانمندی که توانست با کسب رتبه اول در لیست برترین های شعب بیمه معلم قرار گیرد: // شعبه کرمان//

راز موفقیت
با تکیه بر نقاط قوت و ایمان راسخ به موفقیت و جستجوی راهکارهای جدید در جذب پرتفوی کم ریسک این مهم محقق گردید.

میزان فروش
نسبت به سال قبل 45 درصد رشد داشته ایم.

تمایز بیمه معلم با شرکتهای دیگر بیمه ای
شرکت بیمه معلم فوق العاده کنشگراست، نه واکنش گرا. حساسیت های بیمه گذران را می شناسد و به بازخوردهایی که از جانب مشتری دریافت می کند گوش می سپارد.

کارکردن در بیمه معلم
برای کار کردن در بیمه معلم بايد كسي باشيد كه تا به حال نبوده ايد

علت ماندگاری شما بعد از 2 سال در شرکت
ساختار سیستماتیک/ بهره مندی از منابع انسانی توانمند و متخصص

تصور شما از کسب رتبه
سال قبل هم اول شدیم، شیوه ها و روشهای خود را با شرایط متغیر بازار همسو کرده و تمام تمرکزمان را بر اول ماندن به کار بستیم

پیام به شعب دیگر
جذب نمایندگان جوان و پویا جهت حضور در بازارهای کم ریسک

کوتاه با مهدی خرم دستجردی ، نماینده ارزشمندی که توانست با کسب رتبه اول در لیست برترین های شبکه فروش بیمه معلم قرار گیرد // کد 2026 // اهواز

راز موفقیت

راز موفقیت من جذب نیروی انسانی کارآمد و ماهر و سرمایه گذاری بر روی کارکنانم می باشد.

میزان فروش

این نمایندگی نسبت به دوره قبل 209 درصد افزایش فروش داشته است.

تکنیک های بازاریابی

این نمایندگی دارای اتاق فکر منسجم و باتجربه ایست که در ابتدای هر سال بازار هدف کلان خود را شناسایی و اولویت بندی و سپس با تقسیم وظایف در تمامی رشته های بیمه ای و بودجه بندی در آن رشته سال جدید را آغاز می کنیم. اولویت اصلی ما بیمه عمر و سرمایه گذاری می باشد و لذا تمرکز ویژه ای بر این مهم داریم.

تمایز بیمه معلم با شرکتهای دیگر بیمه ای

برند بیمه معلم بدلیل داشتن اسم خاص  در ذهن مشتری حک می گردد و این فرصتی است تا بتوان با یک برنامه ریزی نام خود را در ذهن ماندگار نمود.در نمایندگی اینجانب خدماتی که از نظر شرکتهای بیمه آرزوست، انجام می شود و این علت ماندگاری ما در ذهن مشتریست.

بیمه معلم در یک جمله

دو صد گفته چو نیم کردار نیست. بنظر من بیمه معلمی ها کمتر قول می دهند و بیشتر عمل می کنند.

علت ماندگاری شما بعد از 8 سال در شرکت بیمه معلم

علت ماندگاری من در بیمه معلم بدلیل هدف گذاری بلند مدت است.چند سالیست که هدفمند در حال پیشروی هستیم و امیدوارم شاهد رشد و ارتقا در این شرکت بصورت مستمر باشیم.

آیا تصور می کردید رتبه اول را کسب کنید

به دنبال جایگاه و رتبه نیستم و همیشه به همکاران خود گفته ام که اگر موفقیتی بدست آمده مربوط به تلاش گذشته بوده و اگر دلخوش به این جایگاه باشیم به نقطه بعدی نخواهیم رسید و جایگاه فعلی نیز از دست خواهد رفت.هنر آن است که بتوانیم جایگاه بدست آمده را حفظ نماییم.نقطه پایان برای من و همکارانم بی معنی می باشد.