خدمات مشتریان 84223

سرمایه انسانی

هیات مدیره معاون مدیرعامل مدیر معاون مدیر
  • محمدحسین داجمر

    محمدحسین داجمر

    رئیس هیأت مدیره
  • محمدابراهیم تحسیری

    محمدابراهیم تحسیری

    مدیر عامل و عضو هیأت مدیره
  • غلامرضا حیدری کرد زنگنه

    غلامرضا حیدری کرد زنگنه

    نایب رئیس هیأت مدیره
  • محمدرضا نوتاش

    محمدرضا نوتاش

    عضو هیأت مدیره
  • سید عمادالدین قاضوی

    سید عمادالدین قاضوی

    عضو هیأت مدیره
  • ابوالفضل اسفندی

    ابوالفضل اسفندی

    مدیر بیمه های خاص
    Esfandi.a@mic.co.ir
  • سیدهاشم نژادفاضل

    سیدهاشم نژادفاضل

    مدیر امور مالی
    fazel.h@mic.co.ir
  • ناهید پاسبانی

    ناهید پاسبانی

    مدیر بیمه های مهندسی
    Pasebani.n@mic.co.ir
  • جعفر توکلی

    جعفر توکلی

    مدیر حسابرسی داخلی
    Tavakoli.j@mic.co.ir
  • محمد حبیبی

    محمد حبیبی

    مدیر بیمه های باربری
    Habibi.mo@mic.co.ir
  • محسن خدابنده لو

    محسن خدابنده لو

    سرپرست مدیریت پشتیبانی
    Khodabandeh.m@mic.co.ir
  • مهدی رحیمی

    مهدی رحیمی

    سرپرست مدیریت طرح و برنامه
    Rahimi.m@mic.co.ir
  • فرشته رجوانی

    فرشته رجوانی

    مدیر بیمه های اتکائی
    Rejvany.f@mic.co.ir
  • شبنم شفیع ها

    شبنم شفیع ها

    مدیر فناوری اطلاعات
    Shafieha.sh@mic.co.ir
  • احمد طوسی (رب‌گر)

    احمد طوسی (رب‌گر)

    بازرس ویژه مدیر عامل
    Tousi.ah@mic.co.ir
  • بهروز طیار

    بهروز طیار

    مدیر بیمه های مسئولیت
    Tayar.b@mic.co.ir
  • سیاوش کمندی

    سیاوش کمندی

    مدیر بیمه های اتومبیل
    Kamandi.s@mic.co.ir
  • سیدمحمدرضا محمودی حسینی

    سیدمحمدرضا محمودی حسینی

    مدیر بیمه های آتش سوزی
    Mahmoudi.mr@mic.co.ir
  • محمدرضا مرادی

    محمدرضا مرادی

    مدیر سرمایه گذاری
    Moradi.mr@mic.co.ir
  • پروین محمدی دینانی

    پروین محمدی دینانی

    مدیر حقوقی
    Mohammadi.p@mic.org
  • سعید گیوه چی

    سعید گیوه چی

    مدیر بیمه های عمر و زندگی
    Givehchi.s@mic.co.ir
  • غلامرضا هدائی

    غلامرضا هدائی

    سرپرست مدیریت امور شعب
    Hodaei.gh@mic.co.ir
  • آزاده هراتی زاده

    آزاده هراتی زاده

    رئیس اداره روابط عمومی
    Haratizadeh.a@mic.co.ir
  • آرش بیگلریان

    آرش بیگلریان

    معاون مالی، اقتصادی و پشتیبانی
    Biglarian.a@mic.co.ir
  • رضا اسدی

    رضا اسدی

    معاون مدیر فناوری اطلاعات
    Assadi.r@mic.co.ir
  • محسن علیمرادی

    محسن علیمرادی

    معاون مدیر حقوقی
    Alimoradi.m@mic.co.ir
  • مریم کارخانه

    مریم کارخانه

    معاون مدیر بیمه های آتش سوزی
    Karkhaneh.m@mic.co.ir
  • عباس معینی

    عباس معینی

    معاون فنی بیمه های اشخاص
    Moeini.a@mic.co.ir
  • کامبیز حاجی میرآقا

    کامبیز حاجی میرآقا

    سرپرست معاونت فنی بیمه های اموال
    Hajimiragha.k@mic.co.ir
  • کاوه قاضی

    کاوه قاضی

    معاون برنامه ریزی و توسعه بازار
    Ghazi.k@mic.co.ir
  • علی اکبر صداقتی

    علی اکبر صداقتی

    مدیر منابع انسانی
    sedaghati.aa@mic.co.ir
  • زهرا زندی

    زهرا زندی

    مدیر بیمه های درمان، عمر و حادثه گروهی
    zandi.z@mic.co.ir
  • آزاد حسنی

    آزاد حسنی

    سرپرست واحد توسعه بازار و ارتباط با مشتریان
    hasani.a@mic.co.ir